0

MAGIJA AJBROKSA NE DELUJE NA NAPOLI: Nula na Parkenu, šampion Evrope siguran!

Objavljeno: 14.09.22 u 22:57

Rendžers je na svom Ajbroksu pokušao da dođe do prvih bodova u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona, ali ih je u tome sprečio Napoli. Odlučujući momenat se desio u 56. minutu kada je Sands za tri minuta dobio dva žuta kartona i bio isključen sa utakmice.

NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:

Napadi Napolija su se kapitalizovali deset minuta kasnije, kada je nakon igranja rukom Barišića sa bele tačke precizan bio Politano i tako doveo svoj tim u vođstvo. Pet minuta pre kraja Raspadori je duplirao prednost svog tima, da bih konačnih 0:3 postavio Ndombele u prvom minutu sudijske nadoknade.

Real Madrid je na Bernabeu ugostio Lajpcig i došao do pobede u samom finišu meča. Bikove iz istočne Nemačke načeo je Valverde deset minuta pre kraja meča, da bi konačnih 2:0 postavio Asensio u prvom minutu nadoknade, tako je Kraljevski klub ostao perfektan u takmičenju.

U Danskoj su Kopenhagen i Sevilja odigrali užasnu utakmicu, nije bilo ni golova ni pobednika.