0

FENOMENALNO VEČE U LIGI ŠAMPIONA: Makabi pokazao da je ozbiljna ekipa – Haland srušio „svoju“ Borusiju! (VIDEO)

Objavljeno: 14.09.22 u 22:58

Veče velikih uzbuđenja.

U Haifi ekipa Makabija je odigrala herojski protiv supersoničnog Pari Sen Žermena, ali ipak su poraženi – 3:1.

Domaći su poveli u 24. minutu nakon gola Šerija. Ubacio je sa desne strane loptu Haziza, a na nju je natrčao fudbaler iz Surinama.

Ipak na odgovor Parižana se nije dugo čekalo. Izjednačenje PSŽ-u doneo je Leo Mesi u 37. minutu nakon što se lepo snašao u petercu Haife.

Potpuno preokret nakon odličnog pasa Mesija donio je Embape u 69. minutu.

Završni udarac Makabiju zadao je Nejmar, tako da se kompletan triling upisao u strelce.

Mančester Siti i Borusija Dortmund odigrali su baš dosta „ničega“ u prvom poluvremenu koje se završilo 0:0.

Nakon samo 11 minut Džud Belingem u drugom poluvremenu doneo je prednost Milionerima.

Međutim – prvo Stouns u 80, a potom i Haland u 84. minutu doneli su preokret Sitiju za konačnih 2:1.

Juventus je nastavio sa lošim igrama. Poveli su golom Arkadijuša Milika protiv Benfike već u 4. minutu. Portugalci su izjednačili su u samom finišu prvog poluvremena preko Žoaa Marija sa bele tačke. Potpuni preokret doneo je David Neres u 55. minutu i postavio konačnih 2:1. U 83. minutu poništen je gol srpskom fudbaleru Dušanu Vlahoviću zbog ofsajda.

Čelsi ne može da pobedi u novoj sezoni Lige šampiona. Nakon 0:0 protiv Salzburga u prvom poluvremenu, drugo su otvorili sjajno – gol Sterlinga u 48. minutu za 1:0.

Međutim žilavi Austrijanci su preko Okafora došli do boda.