0

TRABZON DOŽIVEO JOŠ JEDAN PORAZ: Pred Zvezdu doživeli dva poraza uz šest primljenih golova!

Objavljeno: 12.09.22 u 23:22

Ovo može da raduje ‘crveno-bele’.

Fudbaleri Adane su na svom terenu dočekali Trabzonspor u okviru 6. kola turskog šampionata. Slavio je domaćin sa 3:2, a pobedonosni pogodak viđen je u 94. minutu susreta.

Povela je Adana preko Rodrigeza u 10. minutu, rezultat je sa bele tačke poravnao Bakasetas krajem prvog dela susreta. Novu prednost domaćina donosi Endaj, da bi poravnanje nekoliko minuta pre kraja Trabzonu doneo Bozok. Taman kada se činilo da će se meč okončati podelom bodova, Akajdin je golom u 94. minutu ostavio čitav ‘plen’ kod kuće.

Crvena zvezda gostuje Trabzonu u sredu od 18:45. Ovakav meč turskog tima može da raduje navijače ‘crveno-belih’ jer u neku ruku pokazuje ranjivost u igri rivala, ali i da brine jer će sigurno želeti da se vrate na pobedničke staze.