0

Novi Pazar v Crvena Zvezda, Mozzart Super Liga 2022/2023 at stadium Cazcoin Arena on September 11, 2022 in Novi Pazar, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

POLUVREME U NOVOM PAZARU: Lončar šokirao Zvezdu, ali Rodić doneo poravnanje! (VIDEO) (FOTO)

Objavljeno: 11.09.22 u 17:48

Nakon 45 minuta niko nema vođstvo u derbiju kola!

Nakon serije kornera kojom su otvorili meč, fudbaleri Novog Pazara uspeli su da odličnim volejom Stefana Lončara u 5. minutu dođu do prednosti od 1:0.

Od tog trenutka Zvezda je imala jalovu inicijativu kojom nije uspela ni da uđe u šansu. Sve do 35. minuta.

Sjajno je centrirao El Fardu Ben, a na pravom mestu se našao Milan Rodić koji je glavom loptu smestio u mrežu.

Samo minut nakon gola, Osman Bukari je mogao da dovede crveno-bele u prednost. Odlično je šutirao sa ivice kaznenog prostora Novog Pazara, ali lopta je završila na stativi.

Posle prvog poluvremena rezultat je 1:1.