0
Evrobasket 2022

Serbia - Italy, FIBA Eurobasket 2022, Evropsko prvenstvo u kosarci, round of 16, Srbija - Italija 11.9.2022. Berlin, Germany photo: Johannes Zimmermann/STARSPORT

MARINKOVIĆ NEMA ŠTA DA KAŽE: Katastrofa, ne znam šta bih rekao, dali su sve u nastavku!

Objavljeno: 11.09.22 u 20:32

Srbija je poražena od Italije rezultatom 94:86 i tako ispala sa Evrobasketa. Nakon eliminacije, za naše medije je svoje utiske podelio bek naše reprezentacije, Vanja Marinković.

NAJNOVIJE VESTI SA EVROBASKETA:

Konstatovao je kolega da su Orlovi dobro počeli, ali se bek nadovezao.

– Džabe kad smo loše završili… Ne znam. Ne znam, šta bih rekao. Katastrofa. Oni su dali sve u drugom poluvremenu, Spisu je ušao u seriju, ne znam koliko je trojki dao za redom. Polonara, svi… Mislim, ne znam. Mi nismo dali koš nekoliko minuta, nismo ideju u napadu, a odbrani smo bili katastrofa. Nije neočekivano, rekao sam da Italijani nisu loša ekipa – zaključio je mladi šuter naše selekcije.