PREMIJER LIGA: Stiven Džerard zaustavio Gvardiolu i njegovu gol mašinu! (VIDEO)

Objavljeno: 03.09.22 u 21:20

Bez pobednika u Birmingemu!

Fudbaleri Mančester Sitija remizirali su u gostima protiv Aston Vile – 1:1.

Nakon prvog poluvremena bilo je 0:0, a u drugom viđena su oba gola. Erling Haland nastavio je svoju seriju golova u 50. minutu i tako doveo Siti u prednost od 1:0. Za mladog Norvežanina ovo je bio već deseti gol u Premijer Ligi, a prvi pratilac mu je srpski fudbaler Aleksandar Mitrović.

Da Gvardiolina ekipa ne zapamti po dobrom gostovanje na Vila Parku pobrinuo se Jamajčanin, Leon Bejli. Doneo je izjednačenje svojoj ekipi u 74. minutu za konačnih 1:1.

Nakon šest kola, Mančester Siti je na deobi drugog mesta sa Totenhemom sa po 14 bodova, dok se ekipa Stivena Džerarda nalazi na kritičnoj 17. poziciji.