0

NJEMU NIJE BITNO PROTIV KOGA IGRA: Umar Sadik strelac za Sosijedad već na debiju! (VIDEO)

Objavljeno: 03.09.22 u 22:03

Samo devet minuta mu je bilo potrebno!

Fudbaleri Real Sosijedada i Atletiko Madrida odigrali su nerešeno 1:1 u 4. rundi španske La Lige.

Pre samo dva dana Umar Sadik je potpisao za baskijski klub. Bivši napadač Partizana i Almerije odmah se upisao u listu strelaca za Real Sosijedad i to protiv Atletika iz Madrida!

Prednost ekipi iz Madrida doneo je Alvaro Morata u 5. minutu. Na izjednačenje se čekalo sve do 55. minuta i gola Sadika. Nakon centaršuta bivši napadač Partizana odlično je skočio i matirao slovenačkog golmana Jana Oblaka.

Sosijedad narednu utakmicu igra u okviru prvog kola grupne faze Lige Evrope protiv Mančester Junajteda na Old Trafordu.