0

VLAHOVIĆ DONEO TRIJUMF JUVENTUSU: Bomba Dušana i gol pridošlice dovoljni Bjankonerima! (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.22 u 09:15

Fudbaleri Juventusa na svom Alijanc Stadionu dočekali su ekipu Specije, a Bjankoneri su do pobede došli relativno lako, a rezultat je bio 2:0.

NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:

Već u devetom minutu je Dušan Vlahović imao slobodan udarac sa nekih 25 metara od gola, a on je prebacio živi zid, poslao loptu u gornje desne rašlje, a čuvar mreže gostiju Dragovski bio je nemoćan. Konačan rezultat je postavio pridošli igrač, Arkadijuš Milik, koji je u drugom minutu sudijske nadoknade otklonio sve dileme.

Bjankonerima je ovo bio drugi trijumf, a oni su trenutno četvrti sa osam osvojenih bodova, dok je Specija na 13. poziciji, sa duplo manje skupljenih poena.