0

ARSENAL I DALJE PERFEKTAN: Uzalud gol direktno iz kornera, Vila položila oružje na Emiratima! (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.22 u 08:44

Arsenal je pred svojim navijačima nastavio seriju sjajnih rezultata, a peti uzastopni trijumf je ubeležen nad Aston Vilom. Topdžije su savladale Lavove rezultatom 2:1, i tako ostali perfektni kada je učinak ove sezone u pitanju.

NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:

Strelac vodećeg gola za tim iz severnog Londona bio je Gabriel Žesus, nakon tačno pola sata igre, ovo je bio njegov četvrti gol u sezoni. Imale su obe ekipe svoje prilike, ali je do izjadnačenja gost došao direktno golom iz kornera Daglasa Luiza, 15 minuta pre kraja meča. Ipak, imali su gosti iz Birmingema bod u džepu svega tri minuta, a pobedu svom timu donosi Gabrijel Martineli.

Arsenal je tako ostao lider Premijer lige sa maksimalnih 15 osvojenih bodova, dok je Aston Vila razočarala navijače ponovo, pa su tako pretposlednji sa svega tri osvojena boda.