0

SAŠA ILIĆ GAZI SVE PRED SOBOM: CSKA Sofija slavio u gradskom derbiju! (FOTO)

Objavljeno: 29.08.22 u 23:07

Saša Ilić i CSKA Sofija su u sjajnom zaletu i posle 6 odigranih utakmica imaju pet pobeda i remi.

Večeras im se suprotstavio CSKA 1948, koji je takođe iz Sofije, a rezultat je glasio 2:1, ali za pravi CSKA. Na poluvremenu nismo videli golove, a onda prava rapsodija u drugom delu igre.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Gosti su poveli u 51. minutu, strelac je bio Bastunov. Ilićev tim je izjednačio iz penala posle igranja rukom u šesnaestercu. Sa bele tačke precizan je bio Turicov u 78. minutu.

Najlepši trenutak utakmice dogodio se u 87. minutu, kada je De Nojer postigao prelep gol, kojim je doneo pobedu CSKA Sofiji.

Ovom pobedom, Saša Ilić i njegov klub su se izjednačili sa Ludogorecom na tabeli, a ispred njih je upravo CSKA 1948, ali sa dva meča više.