0

NAPADAČ KAKAV SVIMA TREBA: Sadik vodio Almeriju do pobede i ‘izludeo’ Lopetegija! (VIDEO)

Objavljeno: 28.08.22 u 08:50

Kako igra ovaj momak!

Ekipa Almerije je na svom terenu dočekala favorizovanu Sevilju u okviru 3. kola španskog šampionata i tom prilikom slavila sa 2:1. Poveli su gosti preko Olivera Toresa u 30. minutu susreta, ali je pre odlaska na odmor rezultat poravnao Ramazani. Počelo je drugo poluvreme, opasnija je bila Almerija i sve se isplatilo u 55. minutu, kada je precizan bio nekadašnji napadač PartizanaUmar Sadik.

Mnogo se ovog leta priča o potencijalnom transferu Umara Sadika, ali niko nije uspeo da u svoje redove dovede ovog zaista rasnog golgetera. Ostalo je još vremena do kraja prelaznog roka, pa će biti zanimljivo videti šta će biti sa njim.