0

SRBI DOMINIRAJU NA SVIM FRONTOVIMA: Nemanja duplirao prednost Torina, navijači slave ‘Maradonjića’! (VIDEO)

Objavljeno: 27.08.22 u 20:07

Fantastična akcija gostujućeg sastava!

Novajlija u Seriji A, Kremoneze, dočekao je ekipu Torina na stadionu ‘Đovani Zini‘. Gostujući sastav ima dva gola prednosti (0:2), a u toku je 78. minut meča.

Popularni Bikovi su do vođstva stigli već u 17. minutu, kada je sopstvenu mrežu zatresao Mateo Bjanketi. Domaćin je u nastavku pružio sasvim solidan otpor, uspeo da zapreti u nekoliko situacija, ali ne i da sačuva mrežu.

Igrao se 65. minut kada su Radonjić i Vojvoda razmenili dupli pas, odličnom kombinacijom nadmudrili defanzivce Kremonzea, a srpski reprezentantivac se upisao u strelce. Bio je to drugi pogodak Nemanje Radonjića u dresu Torina, prvi kada je u pitanju Serija A.

Nešto ranije u strelce su se upisali Dušan Vlahović u dresu Juventusa, kao i Aleksandar Mitrović koji dominira u Fulamu.