0

Crvena Zvezda v Javor Ivanjica, Mozzart Super Liga 2022/2023 at stadium Rajko Mitic on August 27, 2022 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

POLUVREME U BEOGRADU, DELIJE NEZADOVOLJNE: Ohi dočekao svojih pet minuta, Marčić doneo izjednačenje Javoru! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 27.08.22 u 21:28

Dva gola za 45 minuta igre na Marakani!

Prvi put pod komandom novog trenera, Miloša Milojevića, fudbaleri Crvene zvezde istrčali su na teren. Aktuelni šampion Srbije dočekao je na stadion ‘Rajko Mitić‘ prvotimce Javor Matisa, u okviru utakmice 8. runde Mozzart bet Superlige. Susret u prestonici Srbije počeo je u 20 časova i 30 minuta, a glavni arbitar meča je Miloš Milanović.

Nakon 45 minuta igre na semaforu stoji 1:1. Zvezda je povela već u 15. minutu, kada je asistenciju Stefana Mitrovića realizovao Ohi Omojiuanfo. Norvežanin je prvi put dobio šansu od starta sezone i odmah pokazao koliko je opasan u kaznenom prostoru.

Zvezda je kontrolisala posed lopte, napadala, a Javor je zapretio u nekoliko navrata. Gosti su izjednačili kada je nakon centaršuta Gigića loptu iza leđa Borjana glavom poslao Milan Marčić.

Rekacije navijača na Tviteru uglavnom nisu pozitivne, videćemo da li će se promeniti po završetku meča.