0

HRVAT U RENDŽERSU TERORIŠE RIVALE: Novi golovi Čolaka za trijumf Policajaca!

Objavljeno: 27.08.22 u 18:53

Rendžers je na svom terenu savladao tim Ros Kauntija sa ubedljivih 4:0, i tako nastavio praznično raspoloženje u Galzogovu, nakon plasmana u Ligu šampiona, usled minimalne pobede u Ajnhovenu.

Domaći su došli do prednosti u sredinom prvog dela kada je Džon Lundstram načeo mrežu rivala, da bi pet minuta pre kraja prvog poluvremena vođstvo duplirao apsolutni heroj Policajaca, Antonio Čolak. On je povećao prednost na tri gola razilke u 58. minutu, svojim osmim golom na isto toliko mečeva, da bi konačan rezultat postavio Stiven Dejvis  deset minuta pre kraja meča.

NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:

Rendžers je tako prvi, sa bodom, ali i utakmicom više od Seltika, dok je Ros Kaunit pretposlednji sa svega tri boda u pet mečeva.