ELIMINISAO ZVEZDU PA POTPISAO UGOVOR KARIJERE: Planić odlučio da se ‘naplati’! (VIDEO)
Što bi naš narod rekao – ‘Otišao je da se naplati’!
Užičanin Bogdan Planić od juče je zvanično novi fudbaler Šabab Al Ahlija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata. Taj klub je njegovom doskorašnjem timu – Makabi Haifi platio 1.8 miliona evra za ovaj transfer, pa se 30-godišnji srpski štoper promenio sredinu.
Planića u redovima Šabab Al Ahlija očekuje plata od 4.5 miliona evra, koja će mu biti isplaćena kroz tri godine ugovora.
https://twitter.com/Shabab_AlAhliFC/status/1563210981396070401
Bogdan je zajedno sa Makabi Haifom eliminisao Crvenu zvezdu iz kvalifikacija za Ligu šampiona.
Tokom svoje dosadašnje karijere, Bogdan je nastupao za: Zlatibor, Slobodu Užice, Bežaniju, Jedinstvo Užice, OFK Beograd, Crvenu zvezdu, Vojvodinu, Steauu i pomenuti Makabi iz Haife.