0

BAUMGARTNER RASPAMETIO NAVIJAČE: Pristalice Hofenhajma slave Austrijanca nakon spektakularnog gola petom! (VIDEO)

Objavljeno: 20.08.22 u 16:49

Pogodak za najavne špice!

U okviru 3. kola Bundeslige Nemačke, fudbaleri Bajer Leverkuzena ugostili su ekipu Hofenhajma. U toku je 60. minut igre, a gostujući sastav vodi sa iznenađujućih 0:2.

Domaćin kontroliše posed lopte, ali Hofenhajm je pokazao da ove sezone ponovo ima ozbiljne ambicije, te da će biti pretnja čak i za najbolje timove. Pogotke za goste postizali su Kritstof Baumgartner i Andrej Kramarić.

Ipak, bez obzira što još uvek nije kraj, kompletnu utakmicu i verovatno celo kolo elitnog ranga, obeležio je austrijski reprezentativac – Baumgartner. Kristof je u 9. minutu iskoristio asistenciju Promela, jer je nakon udarca petom zatresao mrežu domaćina. Fantastičan pogodak, koji će najverovatnije krasiti najavne špice, totalno je raspametio navijače Hofenhajma.