0
ATP

HRVAT NASTAVLJA DA JEDE ŠPANCE: Ćorić pobedio još jednog TOP 20 tenisera!

Objavljeno: 19.08.22 u 09:12

Hrvatski teniser Borna Ćorić igra fantastično u Americi, ranije je u Sinsinatiju eliminisao Rafu Nadala, da bi večeras pao njegov sunarodnik Roberto Bautista Agut. Hrvatu je trebalo svega osamdeset minuta da pobedi upornog rivala, i to u dva seta, a rezultat po njima bio je 6:2, 6:3.

VESTI IZ SVETA TENISA:

Lako je Borna došao do brejka na startu, dva u stvari, pa je tako stekao u prvom setu prednost od četiri gema koju je samo lagano odbranio do kraja. Drugi set je bio nešto neizvesniji, ali je Ćorić na početku i kraju seta oduzeo po jedan servis Špancu, i iskoristio drugu meč loptu za trijumf.

U četvrtfinalu ga čeka bolji iz duela Ožea Alijasima i Sinera.