0
Košarka

POLUVREME U STOŽICAMA: NBA zvezde dominiraju, odlična igra Dončića i Jokića! (VIDEO)

Objavljeno: 17.08.22 u 21:16

Svoju utakmicu večeras igraju košarkaška reprezentacija Srbije, koja gostuje Sloveniji. U pitanju je prijateljsku susret, koji Srbiji služi kao prva zvanična provera za kvalifikacije za SP, kao i za predstojeći Evrobasket.  Trenutno je poluvreme a rezultat je 45:42

Meč je svojim čitavim tokom gotovo u egalu, ni jedna ekipa nije imala više od pet poena prednosti, a posle prve deonice Orlovi su bili na plus pet. Ipak, bolje su domaći ušli u nastavak meča pa je druga deonica dobijena sa 28:21.

Najbolji u redovima Srbije jeste Nikola Jokić sa dvanaest poena i sedam skokova, Micić je imao deset poena i tri asistencije, dok je kod Slovenije najbolji Luka Dončić sa 15 poena i sa po dva skoka i dodavanja, dok Majk Tobi ima šest poena i osam uhvaćenih lopti.