0

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA: Dinamo poražen na teškom gostovanju! (VIDEO)

Objavljeno: 16.08.22 u 23:22

Nekoliko zanimljivih duela!

Večeras su u okviru plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona odigrana tri duela. Bodo Glimt je na svom terenu slavio minimalnim rezultatom nad ekipom zagrebačkog Dinama. Strelac jedinog pogotka na susretu bio je Pelegrino u 37. minutu utakmice.

Kopenhagen je takođe uspeo da slavi na domaćem terenu. Danski klub je sa 2:1 savladao ekipu Trabzonspora i tako stekao bitnu prednost uoči revanša. Za domaći sastav pogađali su Kleson u 9. i Lerager u 48. minutu, dok je rezultat smanjio Bakasetas u 79. minutu susreta.

Jedini susret bez pobednika odigran je između Rendžersa i PSV-a, a konačan rezultat bio je 2:2. Za škotski tim su pogađali Čolak i Lorens, dok su za holanđane bili precizni Sanjare i Obispo.