0

VLAHOVIĆ BEZ MILOSTI PREMA RIVALU: Drugi gol za srpskog napadača na startu sezone – Debi Filipa Kostića! (VIDEO)

Objavljeno: 15.08.22 u 22:21

‘Melju’ rivala na startu šampionata!

Fudbaleri Juventusa su na svom terenu dočekali ekipu Sasuola u okviru 1. kola italijanske Serije A. Povela je ‘Stara dama’ u 26. minutu preko novajlije Anhela Di Marije, koji je iskoristio asistenciju Aleksa Sandra.

Na 2:0 povisio je srpski internacionalac Dušan Vlahović pogotkom sa bele tačke u 43. minutu susreta. On je inače i iznudio kazneni udarac.

Samo što je počelo drugo poluvreme, Vlahović je ponovo pokazao svoju klasu. Svojim drugim pogotkom na meču doneo je svom timu prednost od 3:0, čime je reklo bi se rešio pitanje pobednika!

U 61. minutu susreta, na teren je ušao Filip Kostić, koji je pre nekoliko dana pojačao ‘Staru damu’ iz Torina.