FOTO: FK Crvena zvezda
in , , ,

VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA DELIJE: Zvezda otkrila kako do karata za Makabi!

Najteži zadatak za crveno-bele u dosadašnjem delu sezone!

Saopštenje FK Crvena zvezda prenosimo u celosti i bez izmena.

Crvena zvezda će u sredu od 21 čas gostovati Makabiju u Haifi u okviru plej-ofa za plasman u grupnu fazu Lige šampiona, a karte za utakmicu će moći da se kupe i na dan odigravanja meča. U sredu, u periodu od 14 do 16 časova po izraelskom vremenu u hotelu Leonardo svi navijači našeg kluba će imati priliku da obezbede ulaznicu za duel u Haifi po ceni od 27 evra.

Naš klub je zbog velikog interesovanja za duel u Haifi odlučio da zvezdašima obezbedi mogućnost kupovine karata i u Izraelu.

Pred Dejanom Stankovićem i njegovim izabranicima je još jedna važna evropska bitka, a svaki navijač na tribinama je od presudnog značaja za ostvarenje cilja. Svi zvezdaši će karte moći da kupe na sledećoj adresi – 10 David Elazar Street, što je i ujedno adresa hotela Leonardo. Vidimo se u Haifi – navodi se na sajtu crveno-belih.

Diskusija

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Učitavanje

0

Autor: HotSport

MEGA DOBILA NAJVEĆE POJAČANJE: Nekadašnji plejmejker Zvezde potpisao jednogodišnji ugovor!

SJAJNA AKCIJA FSS-a U ŠUMADIJI: Bjeković, Stojanović i Šurbatović uručili poklone na adrese 84 kluba! (FOTO)