0

REAL PREOKRENUO ALMERIJU ZA POBEDU NA STARTU: Sadik bez gola, ali doneo još novca Partizanu!

Objavljeno: 14.08.22 u 23:57

Almerija na svom terenu nije uspela da izvuče ni bod protiv aktuelnog evropskog i španskog šampiona, Real Madrida, pa je tako nakon preokreta Los Blankosa poražena rezultatom 1:2.

Prednost crveno-belima doneo je Ramazani već u osmom minutu, ali to je ukratko bilo sve što smo videli od novog prvoligaša na ovom meču. Napadao je Real silovito, a do izjednačenja su došli tek nakon sat vremena igre preko Lukasa Vaskeza. Za ceo preokret čekao se 75. minut, kada je David Alaba svega nekoliko sekundi po ulasku na teren doneo tri boda Madriđanima.

Kako je Sadik i pored neučinkovitog meča doneo sreću navijačima Partizana, pogledajte OVDE.