0

‘MILIONERI’ BEZ GREŠKE ZA SADA: Klinci doneli preokret!

Objavljeno: 12.08.22 u 22:52

Preokret u samom finišu!

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda gostovali su ekipi Frajbruga u okviru 2. kola nemačke Bundeslige, i tom prilikom slavili sa 1:3. Poveo je domaći sastav u 35. minutu susreta, kada je asistenciju Gintera u pogodak pretborio Gregorič.

@BVB/ Twitter

Delovalo je kao da Frajburg možda i može da izdrži protiv favorizovanog rivala, ali su supertalentovani ‘klinci’ Borusije doneli preokret. Prvo je pogodio Bajn-Gitens u 77. minutu, a zatim i Mukoko u 84. minutu susreta. Konačan rezultat postavio je Volf u 89. minutu susreta.

Borusija tako nakon dva odigrana kola ima maksimalan učinak, dok je Frajburg zabeležio pobedu i poraz.