0

PREDNOST ZA CRNO-BELE NA POLUVREMENU: Rikardo za minimalno vođstvo! (VIDEO)

Objavljeno: 11.08.22 u 21:48

Partizan dočekuje AEK iz Larnake u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, pa mora da nadoknadi zaostatak od jednog gola jer su na Kipru poraženi rezultatom 2:1. Rezultat nakon 45 minuta igre jeste minimalna prednost za domaće, a ukupno je 2:2. Ukoliko ovaj rezultat ostane na snazi gledaćemo produžetke.

Imao je Partizan inicijativu od samog starta, ali najvažniji momenat se desio sredinom prvog dela. U 23. minutu Rikardo Gomeš je pobegao odbrani rivala, i na savršeno dodavanje saigrača ostao hladan u situaciji jedan na jedan i matirao golmana gostiju.

Do kraja poluvremena nije bilo previše ritma, i gotovo nikakva prava šansa nije viđena osim pogotka napadača Partizana.

Kako su Grobari pre početka meča terali upravu možete pogledati OVDE.