0

Luka Gojkovic (R) and Patrick Andrade Fudbal-Javor Partizan-Super League Season 2022/2023 Ivanjica, 09.07.2022. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

JAVOR NASTAVLJA SA ODLIČNIM REZULTATIMA: Novosađani pali u Ivanjici!

Objavljeno: 08.08.22 u 21:10

Javor iz Ivanjice je na svom terenu savladao ekipu Mladosti GAT iz Novog Sada rezultatom 2:1, i tako potvrdio sjajnu formu u kojoj se nalazi uprkos izuzetno nezgodnom startu šampionata.

Norman Kembel, jamajčanski krilni napadač doveo je domaće u vođstvo posle svega deset minuta igre, ali je samo par momenata kasnije gost sa severa izjednačio, a strelac je bio Milan Mirosavljev. Obe ekipe su imale par solidnih prilika do poluvremena, ali konačan rezultat je postavljen u desetom minutu nastavka kada Luka Luković efektnim golom doneo pobedu timu iz Ivanjice.

Javor je sada četvrti sa deset osvojenih bodova, dok je Mladost dvanaesta sa svega četiri poena.