0

GRAĐANI VIŠE NEMAJU SLABU KARIKU: Haland raspucan na debiju za šampionski start šampiona! (VIDEO)

Objavljeno: 07.08.22 u 19:24

Mančester siti je na gostovanju Vest Hemu u Londonu došao do prvog trijumfa u sezoni, jer je na svom premijernom meču ove sezone savladao Čekićare rezultatom 0:2. Bili su Građani bolji rival celim tokom utakmice, i statistički i prikazano, a raduje i vest da je Erling Haland došao do golova na svom debiju u najjačoj ligi sveta.

Norvežanin je svoj golgeterski start počeo sa bele tačke deset minuta pre kraja prvog dela igre, a drugi gol je postigao u dvadesetom minutu nastavka na asistenciju Kevina de Brujnea.

Tako su aktuelni šampioni Engleske počeli uspešno novu sezonu, dok jedno od najvećih prošlosezonskih iznenađenja mora da čeka neke naredne mečeve za upis prvih bodova.