0

Superliga Srbije, Cukaricki - Spartak 7.8.2022. Beograd, Srbija photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

BADAMOSI NASTAVIO SJAJAN NIZ: Čukarički bez mnogo problema savladao Spartak i stigao Zvezdu! (VIDEO)

Objavljeno: 07.08.22 u 22:53

Čukarički je pokazao da ga poraz od Tventea u Humskoj nije previše uticao na njihovo samopouzdanje, pa su Brđani na svom stadionu savladali ekipu Spartaka iz Subotice rezultatom 2:0.

Beograđani su imali veliku podršku u vidu Luke Jovića, koju možete pogledati OVDE.

Mreže su mirovale nakon 45 minuta, ali su domaći u nastavku dodali gas. Mohamed Badamosi je svega pet minuta čekao da zatrese mrežu gostiju i tako postigne već svoj šesti pogodak ove sezone. Nastavili su domaći sa napadima, ali je rival konačno slomljen deset minuta pre kraja, kada je Nemanja Tošić iz sjajnog slobodnog udarca matirao Filipa Manojlovića.

Čukarički se nakon ovog trijumfa izjednačio na prvoj poziciji sa Crvenom zvezdom, uz meč više, dok je Spartak prvi put poražen, pa će nakon ovog kola najverovatnije biti peti.