in ,

LIDSU POJAČANJE DONELO POBEDU: Bornmut pomrsio konce favoritu iz senke!

Fudbaleri Lidsa su na svom Eland Roudu savladali ekipu Vulverhemptona rezultatom 2:1, i to nakon preokreta. Vukovi su do prednosti stigli već u šestom minutu preko Danijela Podensa. Ipak prednost na strani gostiju je bila svega nekih 20-ak minuta, kada su kombinovanim greškama Nourija i golamana Sa, Beli došli do izjednačenja golom Rodriga.. Konačan rezultat je postavio Brenden Aronson u petnaest minuta pre kraja meča.

Bornmut je manje-više rutinski na svom stadionu savladao Aston Vilu, jednog od predviđenih favorita iz senke u Premijer ligi. Trešnjice su do prvenca po povrtaku u elitu stigli već u drugom minutu preko Džefersona Lerme. Imala je Vila inicijativu i posed veći deo meča, ali nedovoljno da se domaćin ugrozi, koji je pitanje pobednika rešio deset minuta pre kraja, nakon odličnog udarca glavom Kefera Mura.

Diskusija

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Učitavanje

0

MITROVIĆ NAKON VRHUNSKE UTAKMICE PROTIV LIVERPULA: Izgubili smo dva boda protiv jednih od najboljih! (VIDEO)

POZNATI SUPER TEŠKAŠ STAO NA LUDI KAMEN: Veljko Ražnatović među gostima, potpuna ludnica na veselju! (VIDEO)