0

KOLUBARA UPISALA PRVI TRIJUMF: Sin Vladana Milojevića heroj ekipe iz Lazarevca! (VIDEO)

Objavljeno: 31.07.22 u 23:50

Tri boda za ekipu Dejana Đurđevića!

U okviru četvrtog kola Mozzart bet Superlige Srbije snage su u Lazarevcu odmerili Kolubara i Mladost iz Lučana. Domaćin je u uzbudljivom duelu, koji je završio sa igračem manje na terenu, uspeo da dođe do prve pobede u aktuelnoj sezoni. Ekipa koju sa klupe predvodi Dejan Đurđević slavila je sa 3:2. Heroj domaćeg sastava je Nemanja Milojević, koji je u dva navrata zatresao mrežu rivala. Sin nekadašnjeg trenera Zvezde, Vladana Milojevića, pokazao je kvalitet koji poseduje.

Kolubara koja je za nešto više od 90 minuta igre zapretila u 13 navrata, u odnosu na protivnika koji je šutirao devet puta, došla je do vođstva već u 9. minutu susreta. Prvi ovosezonski pogodak zabeležio je nekadašnji as Zrinjskog, Miloš Filipović.

Uspeli su domaći pre velike pauze da dupliraju prednost. Igrao se 35. minut kada je loptu iza leđa golmana Ostojića poslao vezista, Nemanja Milojević.

Uzbudljivo prvo poluvreme krunisano je u 44. minutu. Defanzivac Mladosti, David Dunđerski, pogodio je u finišu prvog dela igre i najavio još zanimljiviih 45 minuta.

Domaći tim je u 72. minutu ostao bez igrača manje u polju. Stefan Marjanović je opumenut žutim kartonom, drugi put na meču.

Ekipa trenera Žunića je ubrzo iskoristila brojčanu prednost na terenu i izjednačila pogotkom mladog Nikole Jojića, samo 180 sekundi kasnije.

Ključni momenat na meču viđen je u 82. minutu, kada je Milojević ponovo zatresao mrežu rivala i izazvao veliko oduševljenje među domaćim pristalicama.

Kolubara 7. avgusta gostuje Radniku u Surdulici, a Mladost u Lučanima dočekuje niški Radnički.