0

BAJERNU PRIPAO I 10. SUPERKUP U NIZU: Neverovatan meč – Osam golova i zamalo čudo Lajpciga! (VIDEO)

Objavljeno: 30.07.22 u 23:55

Fantastičan meč smo gledali između Lajpciga i Bajerna iz Minhena.

U okviru nemačkog Superkupa snage su odmerile ekipe Lajpciga i Bajerna, a svoju 10. titulu Superkupa u nizu osvojio je tim sa ‘Alijanc arene’! Nakon prvog poluvremena niko nije ni naslućivao da će biti viđena velika borba do kraja susreta, jer je Bajern vodio sa 3:0. Golove su postigli mladi Musijala, zatim pojačanje iz Liverpula Mane i defanzivac Pavar.

Uspeo je Lajpcig da se konsoliduje i preko Halstenberga u 59. minutu smanji na 1:3, mađutim odmah je Gnabri pogotkom vratio svom timu prednost od tri gola razlike. Lajpcig nije odustajao i golovima Nkunkua iz penala i Danija Olma smanjio je 4:3. Krenuli su svim silama napred, što je Bajern iskoristio i u poslednjim momentima preko Sanea samo overio pobedu 5:3.