VOJVODINA ‘DEMOLIRALA’ NOVAJLIJE: Uspavanka u Bačkoj Topoli!

Objavljeno: 16.07.22 u 22:21

Dva zanimljiva duela!

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole su na svom prelepom stadionu dočekali ekipu Javora u okviru drugog kola Superlige Srbije.

Nakon dosta tvrdog prvog poluvremena, ‘Stara dama’ je imala prednost od 0:1, a jedini pogodak postigao je Milosavljević u poslednjim minutima prvog dela. U drugom delu susreta desila se rapsodija Vojvodine, koja je slavila sa 0:4, golovima Baraje, Nikolića i Veljka Simića. Mladost GAT nije imala gotovo nikakvih šansi da izbegne poraz u ovom susretu.

Derbi Novog Sada odigrali su Mladost GAT i Vojvodina na novosadskom ‘Karađorđu’.

U Bačkoj Topoli viđen je duel bez pogodaka, pa su TSC i Javor morali da se zadovolje podelom bodova. Ovo je ujedno i prvi bod za povratnika u Superligu Srbije, dok je TSC-u ovo 4. nakon pobede nad Čukaričkim u prvom kolu.