0
Odbojka

ORLIĆI PRETRPELI PRVI PORAZ NA EVROPSKOM PRVENSTVU: Francuzi slavili!

Objavljeno: 13.07.22 u 15:52

Muška kadetska reprezentacija Srbije (igrači do 18 godina, 2005. i mlađi) pretrpela je prvi poraz na XV EP 2022. u Gruziji.

Francuska je danas u 4. kolu A grupe u Tbilisiju pobedila Srbiju sa 3:1, po setovima 25:20, 27:29, 25:20 i 25:23, posle minuta igre.

Kadeti Srbije su se borili od prvog do polsednjeg poena, ali Frnacuska je danas bila bolja. Vodili su Francuzi sa 2:1, ali je Srbija sve do finiša četvrtog seta pokušavala da preokrene rezultat. Na žalost, nije uspela, pa će izabranici Boška Mačužića sutra protiv Finske tražiti svoju šansu za što bolji plasman.

Srbija će sutra u poslednjem, 5. kolu igrati protiv Finske od 15.30 časova po našem vremenu.