0

PODELA BODOVA U LUČANIMA: Spartak prokockao prednost!

Objavljeno: 09.07.22 u 23:21

Subotnje utakmice u Mozzart Bet Superligi Srbije nagovestili su da ćemo možda gledati i najefikasniju sezonu domaćeg fudbala.

U Lučanima je palo dva gola, a rezultat je glasio 1:1. Spartak je neprijatno iznenadio domaću publiku i odlično izgledao u prvih 45 minuta, a na pauzu se otišlo rezultatom 0:1.

Pogađao je i prečku i stativu, a jedini precizan udarac, Luka Bijelović uputio je u 40. minutu meča kada je doneo zasluženu prednost Subotičanima.

Delovalo je da će Spartak privesti utakmicu kraju, s obzirom da je izgledao znatno brže i tehnički bolje od domaćina.

Ipak, kako to obično biva, stigla je kazna za neiskorišćene šanse u vidu jedanaesterca koji je skrivio Ostojić, oborivši Jojića u kaznenom prostoru. Neumoljiv sa bele tačke bio je Milan Bojović u 70. minutu meča. Najbolji strelac u istoriji Superlige Srbije tako je postigao 90. gol u domaćem šampionatu i postavio konačan rezultat.