JOVELJIĆ PONOVO STRELAC ZA GALAKSI: Sve je obeležio fantastičnom proslavom sa Ćićaritom! (VIDEO)

Objavljeno: 05.07.22 u 09:09

Zatresao je mrežu protivnika.

Srpski fudbaler Dejan Joveljić, zaista je pokazao svoj raskošni talenat u redovima Los Anđeles Galaksija, golovi se nižu kao na traci, a nema sumnje da će se nakon ove sezone mnogi klubovi interesovati za njega. On je nastavio sa odličnim igrama, pa je nakon što je proglašen za najboljeg igrača tima u maju i junu, isti recept počeo da koristi i u julu.

Nekadašnji napadač Crvene zvezde, bio je strelac u pobedi Galaksija nad Montrealom (4:0), a mnogima je pribukla pažnju proslava pomenutog pogotka. Joveljić je tom priliko postigao šesti gol u sezoni, a pogodio je sa bele tačke u finišu prvog poluvremena.

Prvi pogodak na meču delo je Ćićarita u 8. minutu, a nakon gola Joveljića, njih dvojica su ga zajedno proslavili na specifičan način. Srbin je tražio da se svi sklone, kako bi on i Ćićarito mogli da zaigraju svoj ples.

Potom se naravno, Joveljić pozdravio i sa svim saigračima.