2

PORAZ ZA KRAJ PRIPREMA: Katai samo smanjio prednost Zenita! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 03.07.22 u 20:59

Sjajan meč su nam priredili Zenit i Crvena zvezda!

Crvena zvezda u Sočiju ima generalnu probu pred start nove sezone, a rival aktuelnom prvaku Srbije je Zenit.

Izabranici Dejana Stankovića su prvi deo priprema proveli na Zlatiboru, zatim su otputovali u Sloveniju gde su odigrali tri utakmice i sada je na redu ujedno i poslednja provera.

POGLEDAJTE JOŠ: Srpski i Ruski navijači zajedno u Sočiju! (VIDEO)

ZENIT: Odoevski, Sutormin, Barijos, Alip, Santos, Kludinjo, Bakaev, Čistjakov, Malkom, Mostovoj i Sergev.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Eraković, Dragović, Pićini, Srnić, Kanga, Kangva, Mustafa, Bukari i Pavkov.

Stiče se utisak da je Crvena zvezda izgledala mnogo bolje posle prvih 45 minuta igre. Propustili su izabranici Dejana Stankovića nekoliko vrlo izglednih prilika, ali daleko od toga da je Zenit bio bezopasan. Posebno će navijače Crvene zvezde obradovati činjenica da je Pićini imao nekoliko dosta dobrih poteza, jer se od italijanskog desnog beka puno očekuje.

Start drugog poluvremena prošao je u znaku Zenita koji je izgledao dosta bolje! Propustili su nekoliko šansi, što im se na kraju i vratilo, jer je u 53. minutu mrežu Zvezde zatresao Mostovoj nakon odbitka.

Na 2:0 je povećao Mateo Kasijera u 75. minutu susreta, koji je iskoristio veliki kiks odbrane Crvene zvezde.

Uspeli su beogradski ‘crveno-beli’ da smanje na 2:1 u 80. minutu utakmice, a strelac pogotka bio je Aleksandar Katai.