0

PARTIZAN PORAŽEN U PRVOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI: Klužov Hrvat presudio crno-belima! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 24.06.22 u 19:18

Zaslužen trijumf rumunskog kluba.

Novi trener Partizana Ilija Stolica, debitovao je na klupi crno-belih porazom od Kluža minimalnim rezultatom. Pobednički pogodak postigao je hrvatski fudbaler Marko Dugandžić u 35. minutu nakon velike greške golmana Aleksandra Popovića.

Gosti su igrali presing, a odbrana Partizana bila je primorana da loptu vrati do svog čuvara mreže. Ipak, mladi golman je pogodio jednog protivničkog igrača na ivici peterca, on je prosledio loptu do Dugandžića, koji je pogodio za 1:0.

Ne treba zaboraviti da za ekipu Partizana nisu nastupili Patrik Andradea, koji se tek juče priključio timu, kao i Igor Vujačić i Siniša Saničanin, koji su na produženom odmoru zbog reprezentativnih obaveza.

PARTIZAN:

STARTNA POSTAVA: 41 Popović, 26 Filipović, 72 Urošević, 12 Šehović, 21 Jevtović, 16 Zdjelar, 15 Fejsa, 6 Natko, 9 Menig, 77 Jović, 8 Holender

DRUGO POLUVREME:Stevanović, Terzić, Lutovac, Petković, Baždar, Stašević, Vlahović

KLUŽ:

STARTNA POSTAVA: 90 Sava, 47 Braun, 6 Graovac, 4 Matias, 2 Bručić, 37 Bordeianu, 73 Muhar, 77 Žunio, 7 Paun, 9 Jeboa, 17 Dugandžić

IGRALI SU JOŠ: Sacko, Hoban, Cvek, Balan