Dejan Savic Aerodorm docek i konferencija za medije vaterpolo reprezentacija, vaterpolisti olimpiske igre 10.8.2021. foto:Pedja Milosavljevic / STARSPORT

SAVIĆ NAKON POBEDE NAD AMERIKANCIMA: ‘Nisam zadovoljan!’

Objavljeno: 21.06.22 u 21:53

Uprkos pobedi kritikovao je svoj tim!

Vaterpolo reprezentacija Srbije otvorila je ovogodišnje Svetsko prvenstvo velikom pobedom nad reprezentacijom Sjedinjenih Američkih Država, 17:13. Utakmica je bila u egalu većim delom svog toka, ali su naši dobili poslednju četvrtinu rezultatom 6:3 i tako nešto mirnije priveli utakmicu kraju i zasluženo slavili.

‘Nisam zadovoljan, veliki broj primljenih golova kao na Olimpijskim igrama. Dve četvrtine spore, nikakve. Posle smo pojačali, odigrali bolje i sada nam ostaje da se pripremimo za četvrtfinale. Grci i Hrvati su igrali nerešeno i mogu da kalkulišu da li hoće protiv nas ili neće. Nikad nisam zadovoljan, a sigurno nisam ovakvom odbranom.’ – rekao je selektor Savić.