Košarka

EGAL U ŽELEZNIKU: FMP ozbiljno muči Zvezdu, mogu li ‘Panteri’ da izbore majstoricu? (VIDEO)

Objavljeno: 19.06.22 u 20:49

Zanimljiv meč u Železniku!

U okviru drugog meča finalne serije Košarkaške lige Srbije, snage su odmerili FMP i Crvena zvezda. Beogradski ‘crveno-beli’ imaju prednost jer su bili bolji u prvoj utakmici, pa bi im eventualna pobeda donela titulu prvaka države, dok se FMP nada majstorici.

Nakon prve četvrtine vodila je Crvena zvezda. Viđeno je 10 minuta ne preterano lepe košarke, a izabranici Dejana Radonjića su imali prednost od 9:15. Druga četvrtina donela je nešto lepšu košarku, a FMP je utakmicu pre svega sjajnom odbranom držao u egalu. Posle 20 minuta igre rezultat na semaforu je bio 31:34.

Tokom prvog poluvremena istakli su se Radonjić i Pavićević sa sedam poena kod domaćeg sastava, dok su kod gostiju Kalinić i Ivanović ubacili po devet poena.