0

NBA ZVEZDE NA STADIONU ‘STOŽICE’: Dončić u društvu Dragića i Nesterovića gledao utakmicu! (FOTO)

Objavljeno: 12.06.22 u 23:50

Košarkaši posmatrali duel grupne faze Lige nacija.

U okviru 4. kola grupne faze B divizije UEFA Lige nacija, fudbaleri Slovenije dočekali su nacionalni tim Srbije. Utakmica na stadionu ‘Stožice‘ u Ljubljani počela je u terminu od 20 časova i 45 minuta, a završena je rezultatom 2:2. Srbija je ostavila daleko bolji utisak, ali izabranici selektora Stojkovića su prokockali dva gola prednosti stečenih u prvom poluvremenu.

Utakmicu su sa tribina posmatrali NBA igrači Luka Dončić i Goran Dragić, a društvo im je pravio nekadašnji slovenački košarkaš Radoslav Nestorović. Kamerama nije promaklo da u nekoliko navrata snime košarkaše kako uživaju u fudbalu i razgovoru.