Odbojka

ODBOJKAŠICE PORAŽENE OD AUTSAJDERA: Tajland slavio nakon velike borbe!

Objavljeno: 02.06.22 u 21:47

Težak poraz..

Ženska seniorska reprezentacija Srbije pretrpela je minimalni poraz u drugom meču IV Lige nacija 2022. Tajland je danas u dvorani Ankara, u Ankari, pobeio Srbiju sa 3:2, po setovima 25:23, 25:27, 25:20, 20:25 i 15:12, posle 139 minuta igre.

Kao i mnogo puta do sada, meč protiv Tajlanda je trajao pet setova, a za više od dva časa igre vodila se žestoka borba za svaki poen. Tajland je imao više umeća u odlučujućem, petom setu i na kraju zasluženo slavio.

Izabranice Danijelea Santarelija su se borile, ali danas nisu mogle da osvoje više od dva seta, odnosno jednog poena.

Dva puta je Srbija uspela da izjednači rezultat u setovima, a imala je i prednost od 10:8 u petom setu, ali na žalost to nije bilo dovoljno za konačnu pobedu.