0

SUPERLIGA SRBIJE: Dominantni Radnik završio sezonu na najbolji mogući način, golman Kolubare tri puta vadio loptu iz mreže!

Objavljeno: 19.05.22 u 18:21

Radnik demolirao Kolubaru pred svojom publikom.

Fudbaleri Radnika završili plej-aut fazu Superlige na najbolji mogući način, pošto su danas na svom terenu pobedili Kolubaru ubedljivim rezultatom 3:0.

Sjajno su domaći otvorili ovaj meč, pošto su do prednosti došli već u 7. minutu. Tada se sjajno snašao Miloš Spasić, koji je ka protivničkom golu poslao neodbranjiv projektil.

U 55. minutu mogli smo da pretpostavimo ko će iz ovog meča izaći kao pobednik. Radnik je duplirao prednost golom Uroša Milovanovića, koji u toj situaciji nije imao većih problema.

Tačku na ovu utakmicu postavio je Borko Duronjić u 86. minutu kada je na maestralan način ‘lobovao’ protivničkog golmana i tako oduševio navijače na tribinama.