Fudbal Jelen Super League season 2015-2016 Crvena Zvezda v Radnik (Surdulica) Delije navijaci fans supporters flags zastave flairs baklje bakljada Beograd, 12.12.2015. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto©
in , ,

BIĆE PRAVI SPEKTAKL: U prodaji specijalni barjaci za meč sa Voždovcem – evo gde i za koliko para možete da ih kupite!

Fudbaleri Crvene zvezde će u subotu 21. maja od 18 časova i 30 minuta odigrati utakmicu 7. kola plej-ofa Superlige Srbije, ujedno i poslednju prvenstvenu za sezonu 2021/22.

Protivnik crveno-belima na utakmici na kojoj će izabranici Dejana Stankovića imati priliku da osvoje 33. ujedno i petu uzastopnu titulu biće ekipa Voždovca. Klub iz Ljutice Bogdana je za ovaj meč za navijače pripremio specijalne barjake, koji će se u subotu prodavati po ceni od 500 dinara i kojima će veliki broj navijača ukrasiti Marakanu.

Poruku crveno-belih vam prenosimo u celosti:

Crveno-beli momci su tokom celokupne sezone 2021/22. ostavljali srce na terenu i borili se za Zvezdin grb do poslednjeg momenta u svakoj utakmici. Dobri rezultati koji su ostvareni su omogućili fudbalerima našeg tima da na poslednjoj utakmicu u prvenstvu imaju priliku da na stadionu „Rajko Mitić“ uz podršku velikog broja zvezdaša osvoje 33. titulu.

Naš klub se i ovog puta potrudio da finalna borba za titulu bude još jedna od onih za pamćenje. Navijači su ove godine kao i svih prethodnih bili najveća podrška crveno-belima i njihov dvanaesti igrač. Utakmica protiv Voždovca biće još jedna prilika da svi zaljubljenici u crveno-bele boje budu deo ekipe i kupovinom barjaka doprinesu da naš stadion 21. maja izgleda veličanstveno kao mnogo puta do sad.

Pozivamo sve navijače Crvene zvezde da obezbede svoj rekvizit, kako bi bili deo još jednog spektakla u režiji našeg kluba. Barjaci koji će se prodavati po ceni od 500 dinara na dan utakmice, izrađeni su po motivima Crvene zvezde, prednjače boje našeg kluba, a na određenim barjacima nalaze se i motivi glavnog grada Beograda, kao i godina nastanka kluba čiji stadion nosi ime „Rajko Mitić“.

Podsećamo da je ulaz na utakmicu između Crvena zvezde i Voždovca koja se igra u subotu 21. maja od 18 časova i 30 minuta na Marakani besplatan! Zvezdaši požurite i obezbedite barjake voljenog kluba na vreme – piše na sajtu Crvene zvezde.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Autor: HotSport

Diskusija

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Učitavanje

0

CEO STADION NA NOGAMA: Trenutak za pamćenje, neviđena erupcija emocija – pogledajte kako se Kjelini oprostio od navijača posle 17 godina! (VIDEO)

‘BEOGRADSKO MORE’ U ZNAKU SRPSKIH ČELIČNIH TRIATLONACA: Takmičenje će okupiti 130 učesnika! (FOTO)