Fudbal-Super League Season 2021/2022 Cukaricki v Radnicki Nis Beograd, 02.05.2022. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

EVROPSKI SAN I DALJE POSTOJI: Radnički srušio TSC nakon velike borbe! (VIDEO)

Objavljeno: 13.05.22 u 20:51

Slavlje na Čairu!

Fudbaleri niškog Radničkog su pred svojim navijačima savladali ekipu TSC-a, u okviru 6. kola plej-ofa Superlige Srbije. Konačan rezultat bio je 2:0 za domaćina, koji je uspeo da slavi nakon zaista velike borbe.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели FK Radnički Niš (@fkradnickinis)

Prednost je ‘Meraklijama’ doneo preiskusni Filip Kasalica pogotkom u 18. minutu susreta, što se ispostavilo kao jedini gol u prvom delu igre. Drugih 45 minuta možemo opisati kao pravu ‘rovovsku bitku’, koju je okončao Lazar Jovanović pogotkom u 90. minutu susreta. Radnički ovom pobedom nastavlja da prati ekipu Voždovca, koja se nalazi na korak od obezbeđivanje Evrope naredne sezone!

Објава коју дели Arena Sport TV (@arenasporttv)

Ovim porazom ekipa TSC-a se oprostila od bilo kakvih šansi da se naredne sezone nađe na Evropskoj sceni!