0

LIVERPUL IZBEGAO NOVI KIKS: Aston Vila povela rano pa nije mogla ni do boda! (VIDEO)

Objavljeno: 10.05.22 u 23:26

Redsi nakon Totenhema našli pobedničku stazu!

Fudbaleri Liverpula su u Brimingemu savladali Aston Vilu rezultatom 1:2 nakon preokreta.

Došli su do prednosti domaći već u trećem minutu preko Daglasa Luiza, da bi svega tri minuta kasnije Džoel Matip poravnao rezultat. Morali su da Redsi čekaju drugi deo igre da preokrenu rezultat, a do gola su došli u desetom minutu nastavka kada je Sadio Mane bio precizan i postavio konačan rezultat.

Liverpul je ponovo izjednačen sa Sitijem po broju bodova, ali uz meč više, dok je Aston Vila na bezbrižnoj 11. poziciji.