0

NOVOSAĐANI POGODILI U FINIŠU PRVOG POLUVREMANA: Proleter vodi na ‘Čika Dači’! (VIDEO)

Objavljeno: 08.05.22 u 16:20

Kazna za neiskorišćen penal!

U okviru petog kola plej-of faze Superlige Srbije, fudbaleri Radničkog 1923 ugostili su ekipu Proletera. Utakmica na stadionu ‘Čika Dača‘ počela je u terminu od 15 časova, a gosti od 3. minutu sudijske nadokande prvog poluvremena vode sa 0:1.

Publika posmatra prilično izjednačen dvoboj. Ekipa Nenada Lalatovića propustila je veliku šansu da dođe do prednosti u 29. minutu meča. Iskusni napadač, Marko Mirić, namestio je loptu na belu tačku nakon što je penal dosudio arbitar Mitić. Bivši fudbaler Crvene zvezde nije uspeo da zatrese mrežu Proletera.