0

MILAN GAZI PREMA TITULI: Tonali heroj!

Objavljeno: 08.05.22 u 23:49

Titula je sve bliže!

Ekipa Milana dva kola pre kraja drži apsolutno sve u svojim rukama. Imaju dva boda više od Intera i ako uspeju da ostvare još dve pobede, oni će postati prvaci Italije. Danas su na gostujućem terenu savladali ekipu Helas Verone sa 1:3.

Povela je Verona u 38. minutu preko Faraonija, a asistenciju je upisao srpski internacionalac Darko Lazović. Rezultat je poravnao u poslednjim momentima prvog dela igre vezista MilanaSandro Tonali. Samo što je počelo drugo poluvreme, potpuni preokret Milana režirao je sjajni Tonali svojim drugim pogotkom. Konačnih 1:3 postavio je Florenci pogotkom u 86. minutu susreta.