0

LUDNICA U LUČANIMA, PET GOLOVA I CRVENI KARTON: Surduličani upisali novu pobedu!

Objavljeno: 08.05.22 u 22:21

Sjajna utakmica u Lučanima!

Fudbaleri Mladosti su na svom terenu dočekali ekipu Radnika iz Surdulice u okviru 5. kola plej-auta Superlige Srbije. Viđen je fantastičan meč, a kao zadovoljniji ipak odlaze gosti koji su slavili sa 2:3.

Poveo je domaćin preko sada već legende SuperligeMilana Bojovića u 13. minutu susreta. Rezultat je poravnao Spasić u 36. minutu i tako nagovestio povratak svoje ekipe. Surduličani su poveli u 64. minutu preko Subotića, da bi na 1:3 svojim drugim pogotkom povećao Spasić. Igrao se 79. minut kada je preiskusni Tumbasević dobio crveni karton. Uspela je Mladost do kraja samo da smanji na 2:3 preko Petrova.

Tim iz Lučana nastavlja svoju grčevitu borbu za opstanak, dok je Radnik u daleko ‘mirnijim vodama’.