0

LIVERPUL PRVI KIKSNUO U TRCI: Pevci kobni po Redse, Siti ima priliku da lakše diše! (VIDEO)

Objavljeno: 07.05.22 u 22:45

Totenhem pogurao Siti!

Fudbaleri Liverpula su na svom stadionu odigrali nerešeno sa Totenhemom, a konačan rezultat je bio 1:1. Ovako su Pevci, nakon što su u uvodnom kolu sezone pobedili Mančester Siti, sada i još jednom kandidatu za titulu oduzeli bodove. Ovo je prvi kiks jedne od dve ekipe na vrhu Premijer lige još od sredine marta, kada su Građani odigrali bez golova na Selhurst Parku sa Kristal Palasom.

Prednost Totenhemu doneo je Heung-Min Son u desetom minutu nastavka, na asistenciju Rajana Sesenjona. Uspeli su gosti iz severnog Londona da odole napadima Redsa sve do 75. minuta, kada Luis Diaz nakon pasa Tijaga uspeo da izjednači rezultat, ali to je bilo sve od domaćih na ovom meču.

Sada su izjednačeni Siti i Liverpul na liderskoj poziciji, uz to da Građani imaju meč manje, dok je Totenhem i dalje peti, sa bodom manje od Arsenala.