Fudbal Super League Season 2019-2020 Partizan v Crvena Zvezda Umar Sadiq (L) and Milos Degenek Beograd, 22.09.2019. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

HUMSKA I LJUTICE BOGDANA SU UJEDINJENI KADA JE OVO U PITANJU: Stižu pare iz Španije!

Objavljeno: 07.05.22 u 20:26

Večiti rivali zadovoljno trljaju ruke!

Ekipa Almerije je na svom terenu dočekala i savladala Amorebijetu u okviru 39. kola španske Segunde. Konačan rezultat bio je 3:0, a veliku ulogu u ovoj bitnoj pobedi za Almeriju odigrali su nekadašnji štoper Crvene zvezdeSrđan Babić i nekadašnji napadač PartizanaUmar Sadik.

Babić je mrežu rivala zatresao u 75. minutu susreta na asistenciju Laza, dok se u listu strelaca Sadik upisao u 90. minutu susreta. Treba napomenuti i da je nigerijski napadač promašio penal u 83. minutu utakmice.

Ako se Almerija plasira u Primeru, a gotovo sigurno da hoće, Crvena zvezda i Partizan će dobiti određene sume novca, koje im sleduju na osnovu klauzula iz ugovora.