Domaći fudbal Fudbal
22:35 06.05.2022.

PREDSEDNIK BESAN NA VEČITE: Dugujete previše državi, sram vas bilo!

Dusan Duda Ivkovic i Aleksandar Vucic sportsko drustvo Radnicki Beograd, Srbija, januar 18. 2021. 18.1.2021.

I njemu je preko glave!

Aleksandar Stanojević je ovog popodneva nastavio seriju konferencija za štampu, koja traje dobar deo proleća, sa konstantnim osvrtanjem na kriterijum suđenja, nepoštene utakmice i Crvenu zvezdu, ali je danas bio posebno otvoren i direktan. Deluje kao da je u predsedniku Srbije izazvalo kulminaciji nezadovoljstva pa se danas na obraćanju naciji dotakao i srpskog fudbala.

– Sram bilo sportske klubove da kažu da im je država kriva, a duguju joj 15 miliona evra na ime poreza. Sram vas bilo, dosta je bilo – rekao je on.

Takođe se Stanojević pozvao na 900.000 evra duga Degeneku, a da je dug crno-belih a Holendera nazvao sićom i da je to pokriveno UEFA novcem.

0
0

Komentari

  1. Kickoko каже:

    Kickoko otpozdravlja Vucka I porucuje mu da disciplinuje svog lopiva u Lj. Bogdana ,da ne nabija dugove I izivljava se u transfer rokovima. Neka mu vrati Agrobanci 18 M. E pa neka onda prica nebulize. Onako Kako trpa u Cz moze I u Zagubicu, bila bi sampion. Narod nije lud,vidi sve.

    0
    0
  2. Sloba grobar preko 63 каже:

    Ukor razrednog starešine,,, ovakav predsednik nam treba, hrabar i nepokolebljiv,,,zamolio bih ga, kad mu vreme bude dozvolili, da sastavi i prvu jedanaestoricu za Katar,,,,

    0
    0
  3. Pokret Levicara Vrsac каже:

    Hahahaha…
    Vucko majmun…

    0
    0
    1. Novax Deportovich каже:

      vidim ti si neki jebeni zuolog.

      0
      0
      1. Pokret Levicara Vrsac каже:

        Gle… Majmuncici se javljaju…

        0
        0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

AdmiralBet ABA Liga Evroliga Košarka U pripremi
23:45 22.09.2025.

IZUNDU ISKRENO O SFEROPULOSU: Poštujem trenera, ali ću uvek dati sve od sebe!

viber slika 2025 09 22 23 33 59 248
PHOTO: KK Crvena zvezda

"Njegove reči su mi mnogo značile."

Jedan od novajlija u redovima Crvene zvezde je i Ebuka Izundu, Nigerijac koji je igrao za Galatasaraj. Košarkaš je već nastupao za FMP, pa mu boravak u Srbiji nije stran.

Ebuka Izundu, igrač Crvene zvezde otkrio je u razgovoru za Eurohoops detalje o poznanstvu sa Plavšićem.

 

NEKAD PROTIVNICI, DANAS SAIGRAČI

- Razgovarao sam sa Urošom Plavšićem, jer sam igrao protiv njega dok sam bio u Galatasaraju. Upoznali smo se u Turskoj i imali smo priliku da popričamo. Njegove reči su mi mnogo značile. Posle nedelju ili dve ponovo smo razgovarali. On je bio jedini igrač s kojim sam pričao pre dolaska u Crvenu zvezdu.

ULOGA NA TERENU

 - Minutaža mi nije važna. Važno je da kada izađem na teren unesem energiju, da se borim za skok i dam doprinos timu. Poštujem odluke trenera, ali bez obzira na ulogu, daću 110 odsto sebe, zaključio je igrač Zvezde.

 

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Može li Alkaraz da prestigne Novaka po broju grend slemova?

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...